Для догляду за часником рекомендується поєднання азотних та магнієвих добрив, оскільки ці поживні речовини підтримують утворення хлорофілу у клітинах рослин.

Для цього розведіть по 20 г кожного добрива в 10 літрах води. Грядки часнику поливають спочатку чистою водою, потім вносять розчин добрив із розрахунку від 5 до 8 літрів на погонний метр залежно від вологості ґрунту.

Також листя часнику може пожовтіти через мороз, особливо коли температура опускається нижче -5˚C, коли з ґрунту з'являються перші паростки. Щоб запобігти пошкодженню морозу, при прогнозі холодів накривайте рослини.

Часник росте на городі
Часник росте на городі

Крім того, при вирощуванні часнику потрібний правильний полив. Підтримуйте вологість на глибині 20-30 см у прикореневій зоні, не допускаючи перезволоження ґрунту. Дайте їй трохи підсохнути між поливами, щоб запобігти надмірному поливу.

Так, при ретельному догляді ви можете розраховувати на рясний урожай великих ароматних цибулин часнику із щільними, добре сформованими зубчиками.

Нагадаємо, ви занапастите всі свої троянди: що ні в якому разі не повинно рости поруч із цими квітами

Раніше «Українці» писали, як виростити царський урожай баклажанів – головні секрети досвідчених агрономів

Як повідомляли «Українці», полуниця виросте солодкою, ароматною та великою: обов'язково погодуйте її цими простими засобами