Якщо ваш пилосос видає запах пластику, який не усувається промиванням фільтрів, ви можете спробувати простий, але ефективний лайфхак. Про це пише "hyser".

Часто проблеми із пилососом можна вирішити простим обслуговуванням. Скупчення пилу та бруду в пилозбірному баку, фільтрах, шлангах або насадках може стати причиною появи неприємних запахів. Регулярне очищення цих компонентів має важливе значення.

Однак, деякі бюджетні моделі можуть видавати запах пластику при нагріванні через матеріали, з яких вони виготовлені. У таких випадках досвідчені господарки рекомендують зручне рішення.

Пилосос
Пилосос

Спробуйте використати просту корицю, щоб боротися з неприємним запахом. Насипте її на килим перед тим, як пилососити. Під час роботи пилосос вбирає корицю, нагріваючи її та виділяючи приємний аромат.

Однак майте на увазі, що ця спеція має сильний аромат, який може сподобатися не всім. Якщо він здається вам нестерпним, єдиним рішенням може бути придбання якіснішої моделі.

Нагадаємо, з якими продуктами в жодному разі не можна поєднувати рис: збережіть своє здоров'я

Раніше «Українці» писали, як швидко наточити ножі без точилки: проста, але геніальна хитрість

Як повідомляли «Українці», як легко і швидко позбутися бур'янів на городі та будь-якій ділянці: ефективні хитрощі та секрети