Досвідчені городники іноді стикаються з прикрою проблемою: великоплідні томати в теплиці виявляються маленькими, незважаючи на ретельне вирощування та дотримання агротехніки.

Розуміння причин цієї проблеми та пошук способів її запобігання мають вирішальне значення. Дозріванню дрібних плодів помідорів сприяють кілька факторів, одним із найпоширеніших є вибір невідповідних сортів для конкретних кліматичних умов.

Навіть при використанні тих самих методів, вирощування різних сортів томатів одним і тим же способом може призвести до отримання невтішних результатів, у тому числі невеликих помідорів. Понад те, розмір плодів впливають конкретні чинники довкілля, такі як місце вирощування.

Важливо розуміти, що вимоги до вирощування томатів у відкритому ґрунті та в теплицях різняться, що потребує ретельного вибору сортів для кожної умови.

Урожай помідорів
Урожай помідорів

Великі сорти помідорів можуть демонструвати рясне цвітіння в теплиці, але давати низькорослі плоди. Крім того, якщо верхівки томатів скручуються, це може свідчити про неоптимальні умови вирощування в теплиці.

Декілька загальних факторів сприяють дозріванню дрібних плодів томатів у теплицях. Наприклад, недостатнє удобрення ґрунту може перешкодити правильному розвитку. Таким чином, вирощування в теплиці вимагає частішого внесення поживних речовин у ґрунт у порівнянні з вирощуванням на відкритому повітрі.

Нагадаємо, вони притягують невдачі та біди: які рослини в жодному разі не можна садити у дворі

Раніше «Українці» писали, кущі будуть просто обліплені ягодами: як правильно підгодувати смородину навесні

Як повідомляли «Українці», ви здивуєтеся результату: навіщо досвідчені городники виливають на грядки воду з-під звичайного рису