За часів СРСР для боротьби з нагаром на сковороді чи каструлі застосовувався спосіб варення предметів із нагаром у воді з господарським милом. На сьогоднішній день перевіреним способом видалення нагару вважається застосування солі, оцту та харчової соди.

Кожна господиня погодиться, що під час щоденного збирання руки не завжди доходять почистити сковороди та каструлі від нагару. При цьому чим більше відкладається ця справа, тим важче згодом видалятимуться забруднення.

Отже, якщо під рукою немає потужної побутової хімії, але настав час позбутися набридлого нагару та іржі, виручить народний метод "дві склянки". Він допоможе вирішити проблему лише за 5 хвилин.

Про це пише Hyser .

Старий нагар на сковороді
Старий нагар на сковороді

Так, у брудну сковороду потрібно влити склянку звичайної води і таку кількість білого столового оцту. Далі нагріваємо суміш до кипіння, після чого вогонь потрібно зменшити до мінімуму та почекати 5 хвилин.

Після часу рідину потрібно вилити, а ошметки гару прибрати за допомогою м'якої губки. Помийте сковороду теплою водою і насолоджуйтесь бездоганним результатом - експерти стверджують, що після такого посуду сяятиме, наче тільки з вітрини.

До речі, для чищення цим способом сковороди зовні необхідно її перевернути і поставити в раковину. На дно насипаємо 2 столові ложки соди, потім зверху полийте оцтом (можна замінити лимонним соком). Почнеться реакція – залиште її попрацювати протягом години. Потім вимийте посуд із звичайним засобом.

Важливо!

  • У такий спосіб можна чистити всі види посуду, крім тих, що мають антипригарне (тефлонове) покриття.

І ще, використовуючи народні методи, не забувайте про безпеку: використовуйте рукавички, респіратори і робіть все або в раковині, або на вулиці, тому що агресивні склади можуть зіпсувати щось на кухні.

Читайте також:

Сляжете з тяжкою хворобою: чому в жодному разі не можна мити посуд у гостях

Не всі господині про це знають: як насправді потрібно зберігати суп у холодильнику

Стара каструля стане як нова: відваріть у ній цей простий фрукт і ви здивуєтеся