Картопля демонструє обмежене засвоєння поживних речовин під час активного зростання, що наголошує на важливості внесення добрив під час посадки для досягнення оптимального врожаю, як пише «hyser».

На щастя, вибрати підходящі добрива нескладно, оскільки картопля добре реагує як на органічні, так і на мінеральні добрива.

Як кажуть досвідчені агрономи, гній, курячий послід, попел, кісткове борошно, сечовина, аміачна селітра і готові комплексні добрива рекомендовані садівниками і легко доступні в садових магазинах.

Ось покрокова інструкція щодо правильної посадки картоплі з добривом:

Почніть з розмітки борозен між рядами, забезпечивши мінімальну відстань 60 см для ранніх сортів та 70 см для пізніх сортів, щоб полегшити доступ до рослин у майбутньому.

Викопайте ями вздовж борозен, розташовуючи їх на відстані 25-35 см один від одного. Переконайтеся, що лунки досить глибокі, щоб у них було достатньо місця для росту.

Урожай картоплі
Урожай картоплі

Додайте вибране вами добрива в кожну лунку і злегка засипте її ґрунтом, щоб забезпечити рослини необхідними поживними речовинами.

Помістіть картоплю в лунки паростками вгору, не перевантажуючи їх, щоб запобігти затримці росту.

Також викопуючи наступний ряд, заповнюйте його ґрунтом із попереднього ряду, щоб зберегти вологу та захистити рослини від зневоднення.

Нагадаємо, в жодному разі нічого не висаджуйте: названі заборонені дні для розсади у квітні за місячним календарем

Р«Українці» писали, рекордний урожай перцю та помідорів забезпечений: всього два дешеві інгредієнти зроблять ваш город царським

Як повідомляли «Українці», стосується всіх, хто має дачі, села та городи: українців штрафуватимуть на величезні суми