На думку досвідчених агрономів, проста та натуральна суміш добрив, що складається з аптечного йоду та натурального меду, здатна значно посилити зростання та життєздатність розсади томатів та перцю.

Аптечний йод розводять, лише одна крапля на літр води. Він відіграє життєво важливу роль у покращенні здоров'я рослин, регулюючи азотистий обмін, забезпечуючи захист від хвороб та підвищуючи імунітет.

Додатково розчин додають невелику кількість натурального меду, рівну кінчику чайної ложки на літр води. Мед виступає джерелом корисних речовин для рослин, покращуючи склад ґрунту та зміцнюючи розсаду.

Урожай перцю
Урожай перцю

Для приготування удобрювальної суміші ці два компоненти просто змішують в одному літрі води. Потім розчин обережно наносять на розсаду помідорів і перцю, бажано за допомогою шприца, щоб уникнути надмірного поливу. Важливо вносити це добриво раз на два тижні, щоб забезпечити постійне живлення розсади.

Крім того, у весняні місяці вкрай важливо забезпечити розсаду достатньою кількістю світла. Для цієї мети можна використовувати звичайні та світлодіодні лампи, за умови, що лампочки видалені, щоб забезпечити максимальне освітлення.

Нагадаємо, де найкраще посадити троянди на дачі: будуть довго і красиво цвісти.

РАнніше «Українці» писали, все село вам заздритиме: посадіть на дачі ці рослини і жоден комар вас не потурбує

Як повідомляли «Українці», кріп буде пухнастішим сосни: коли садити і як виростити ароматний урожай популярної зелені