Агрономи запевняють, що не всі вишневі дерева у літніх садах дають великі солодкі ягоди. Нестача знань про правильний догляд часто посилює цю проблему. Досвідчені садівники поділилися секретами вирощування вишні та ефективними методами внесення добрив для сталого зростання ягід.

Початкове весняне підживлення, рекомендоване на початку сезону, вимагає внесення багатих азотом добрив. Садівники пропонують використовувати курячий послід: замочувати його у воді на десять днів, доки він не забродить. Після цього півлітра одержаного розчину, розведеного в 10 літрах води, забезпечує дереву необхідну енергію для майбутніх рясних урожаїв.

Як тільки ягоди почнуть формуватися, настав час переходити на калійні добрива. Корисною виявиться суміш із одного кілограма деревної або трав'яної золи, куплена в магазині або приготовлена ​​в домашніх умовах, настояна в 10 літрах води протягом 24 годин, а потім розбавлена ​​у співвідношенні один літр на 10 літрів води.

Черешня
Черешня

Нанесення 3-4 літрів цього розчину під кожне дерево сприяє раціональному зростанню.

Крім того, садівники радять обрізати вишневі дерева у формі чаші, щоби ягоди отримували достатньо сонячного світла.

Крім цього, необхідний регулярний полив кожні 10-15 днів, особливо на етапі дозрівання. Зараження попелиць потребує негайних дій з використанням комерційних пестицидів чи розчинів деревної золи. Ефективним виявляється кип'ятіння двох склянок золи в 10 літрах води протягом 30 хвилин, потім охолодження та нанесення розчину на листя. Рекомендується робити 10-денну перерву між процедурами.

Нагадаємо, стосується всіх, хто має дачі, села та городи: українців штрафуватимуть на величезні суми

Р«Українці» писали, рекордний урожай перцю та помідорів забезпечений: всього два дешеві інгредієнти зроблять ваш город царським

Як повідомляли «Українці», вашій цвітній капусті заздритиме сусіди: як правильно її висаджувати навесні і про які секрети потрібно знати