Знищення колорадського жука на картопляній грядці може стати непростим завданням для садівників. Багато хто для боротьби з цим шкідником вдається до пестицидів або навіть токсинів.

Проте є природна альтернатива: посадити поряд із картоплею особливу траву, яка відлякує колорадського жука.

Як повідомляють городники, досягти успіху можна просто саджаючи навесні пижму біля картопляних грядок. Вважається, що лише одна рослина пижма може утримати шкідників від проникнення на город.

Вона виступає природним захисником садових культур від колорадського жука завдяки своєму сильному та виразному аромату, що відлякує цих шкідників. Примітно, що пижма потребує мінімального догляду, що зводить до мінімуму навантаження на садівників.

Город
Город

Ба більше, властивості пижма поширюються не тільки на колорадського жука. Експерти припускають, що її аромат також ефективний проти кліщів і попелиці.

Якщо у вас не було можливості посадити пижмо поруч із картоплею, ви все одно можете скористатися її перевагами, приготувавши настій.

Просто помістіть зелену масу пижми у відро з водою. Через кілька днів отриману рідину можна перелити в пульверизатор і обробити городні культури для ефективного відлякування шкідників.

Нагадаємо, стосується всіх, хто має дачі, села та городи: українців штрафуватимуть на величезні суми

Р«Українці» писали, рекордний урожай перцю та помідорів забезпечений: всього два дешеві інгредієнти зроблять ваш город царським

Як повідомляли «Українці», вам не вистачить відер, щоб зібрати врожай: що потрібно зробити, щоб черешня виросла великою та солодкою