Підживлення - дуже важливий процес у вирощуванні будь-яких рослин, особливо тих, що плодоносять.

За допомогою цього зокрема ви зможете мати більш смачні, великі її сояні плоди. Звичайно ж редиска - не виняток із цього правила, тому давайте розбиратися, яке підживлення потрібне цій культурі і що ще можна зробити при вирощуванні.

Урожай редиски
Урожай редиски

Що ж потрібно робити з редисою після появи сходів, щоб отримати соковиті та великі коренеплоди.

Проріджування сходів

Першим і важливим кроком після появи сходів є проріджування. Часто садівники занадто щедро висівають насіння, сподіваючись на високий рівень схожості. Однак густота сходів неминуче призводить до того, що кожна рослина починає боротися за свою частку поживних речовин та місця. Результатом можуть стати дрібні та неповноцінні коренеплоди. Оптимальна відстань між рослинами для редиски становить 4-5 см.

Розпушення ґрунту та полив

Після проріджування рослин важливо забезпечити корінням доступ кисню та вологи. Розпушення ґрунту допоможе в цьому, особливо якщо в процесі підготовки грядки не було використано розпушувачів. Крім того, стежте за вологістю ґрунту – він повинен бути трохи вологим, особливо в період активного росту.

Редиска
Редиска

Внесення добрив

Добре підготовлений грунт містить достатню кількість поживних речовин для зростання редиски. Однак невелике доповнення у вигляді бурштинової кислоти, дріжджів чи зеленого настою може стимулювати зростання та покращити якість коренеплодів. Уникайте перегодовування добривами, особливо мінеральними, щоб не порушити баланс поживних речовин.

Нагадаємо, що огірки виростуть гіркими та жовтими: чим їх у жодному разі не можна удобрювати.

Раніше ми повідомляли, що вашій цвітній капусті заздритиме сусіди: як правильно її висаджувати навесні і про які секрети потрібно знати.