Комарі – справжня проблема для кожного дачника. При цьому дуже їм подобається запах людського поту. Ось і виходить, що після продуктивного трудового дня комарі атакують спітнілі тіла дачників з особливим бажанням, розносячи масу вірусних та бактеріальних захворювань. Крім того, ці маленькі, спритні комахи та їхня вічна "пісня" заважають роботі на ділянці вечорами і псують настрій під час сімейних посиденьок на вулиці. Позбутися цих комах можуть допомогти певні рослини.

Так, наприклад, чорнобривці є відмінним вибором для відлякування комарів. Вся справа в тому, що ці квіти містять піретрум, інгредієнт, що міститься в багатьох репелентах. У них унікальний аромат, який для багатьох комах є відразливим. Квіти дуже красиві та можуть стати доповненням до будь-якої клумби.

Спробуйте розмістити чорнобривці уздовж меж свого будинку і комарі, швидше за все, не захочуть її перетинати.

А ще більшість комах не переносять запаху м'яти, тому посадка цієї запашної трави теж є чудовим способом відвадити комарів. Крім того, якщо в місце укушене комаром втерти листочки м'яти, то це позбавить неприємного сверблячки та опухлості. Ну, і звичайно м'ята є незамінним компонентом популярного коктейлю «Мохіто», а також інших страв та ароматного доповнення до чаю.

Нагадаємо, висаджуйте часник саме в ці дати, щоб він виріс міцним і дуже великим: весняний календар

Раніше «Українці» писали, виросте великою, корисною та смачною: коли і як треба садити картоплю для рясного врожаю

Як повідомляли «Українці», ви потонете в ягодах: як треба обрізати смородину навесні для неземного врожаю