Боротьба з павутинним кліщем на рослинах огірків вимагає вживання превентивних заходів для запобігання пошкодженню та захисту врожаю. У зв'язку з цим досвідчені агрономи назвали кілька ефективних стратегій.

По-перше, регулярно промивайте рослини огірків проточною водою, приділяючи пильну увагу нижній стороні листя, де часто ховаються павутинні кліщі.

По-друге, приготуйте розчин м'якого мила та води для обприскування. Цей розчин допомагає задушити і вбити павутинного кліща, при цьому він безпечний для рослин. Забезпечте ретельне покриття, особливо на нижній стороні листя.

Також розгляньте можливість використання натуральних пестицидів на олійній основі, таких як олія кедрового горіха, які можуть ефективно контролювати популяцію павутинного кліща.

Урожай огірків
Урожай огірків

Постійно оглядайте огірки на наявність ознак ураження шкідниками, таких як пожовтіння або цятка на листі. Обріжте та видаліть уражені частини рослини, щоб запобігти поширенню кліщів та сприяти здоровому зростанню.

Крім цього, уважно слідкуйте за рослинами на предмет ранніх ознак зараження павутинним кліщем, таких як перетинки або пунктирне листя. Раннє виявлення дозволяє вжити оперативних заходів для запобігання подальшим збиткам.

Нагадаємо, на вашому городі не залишиться жодного бур'яну: цей простий і дешевий спосіб вразить ефективністю

Раніше «Українці» писали, урожай збиратимете вже в червні: який ранній сорт картоплі здивує вас розміром та смаком

Як повідомляли «Українці», рекордний урожай помідорів вам точно забезпечений: просто посадіть поряд цю рослину