Ні для кого не секрет, що навесні садівники активно готуються до висаджування кропу – універсальної приправи. Насіння зелені можна сіяти протягом усього вегетаційного періоду з ранньої весни до жовтня.

Кріп цінується за здатність зберігати аромат при заморожуванні або сушінні. Фахівці рекомендують сіяти його насіння відразу після відходу снігу, оскільки сходи можуть з'явитися за температури до +3°С і витримують морози до -6°С.

Для отримання оптимальних результатів садівники можуть скористатися місячним календарем, щоб вибрати сприятливі дні для посадки:

Квітень: 6, 14, 16.

Травень: 12, 13, 31.

Червень: 1, 9, 27 числа.

Для успішного вирощування кропу дуже важливо вибрати відповідне місце з пухким, добре удобреним ґрунтом з нейтральним pH. Рекомендуються регулярні поливи, особливо в спекотну погоду, а також внесення азотних добрив у виснажений ґрунт.

Хоча кріп зазвичай вимагає мінімального догляду, важливо стежити за вологістю ґрунту та повітря, регулярно його розпушувати та проріджувати посадки, щоб забезпечити оптимальний ріст.

Нагадаємо, рекордний урожай помідорів вам точно забезпечений: просто посадіть поряд цю рослину

Раніше «Українці» писали, допоможе звичайна кропива: як правильно удобрювати редиску, щоб вона виросла хрусткою та солодкою

Як повідомляли «Українці», яблука виростуть солодкими та величезними: як і чим підгодувати фруктове дерево для великого врожаю