Американський коледж кардіологів розвіяв поширений міф про яйця та їх вплив на рівень холестерину. Нещодавні результати свідчать, що вживання яєць не призводить до підвищення рівня холестерину в крові.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «fraza».

Медичні працівники наголошують, що людям із високим ризиком серцево-судинних захворювань не слід виключати яйця зі свого раціону.

У дослідженні взяли участь 140 учасників із серцево-судинними захворюваннями або факторами високого ризику, такими як ожиріння, діабет або високий рівень холестерину. Деякі люди споживали дванадцять або більше яєць на тиждень, а інші менше двох. Важливо, що обмежень за способом приготування яєць був.

Яйця
Яйця

Середній вік учасників становив 66 років. Дивно, але у тих, хто регулярно вживав яйця, спостерігалося або відсутність змін, або невелике зниження рівня холестерину.

Деяким людям радять не уникати яєць через побоювання холестерину, оскільки вони є доступним джерелом білка. Передбачається, що попередні зв'язки між споживанням яєць та підвищеним рівнем холестерину могли бути обумовлені поширеною практикою поєднання цього продукту з олією та беконом.

Нагадаємо, спробуйте тепер варити яйця тільки так: вони чиститимуться за дві секунди

Раніше «Українці» писали, ніколи так не робіть: чому не можна розморожувати м'ясо у мікрохвильовій печі

Як повідомляли «Українці», Пенсійний фонд раптово втішив українців: тепер жити стане простіше