Редиска відома своєю універсальністю в посадці, зазвичай вона поєднується із зеленню, бобовими та гарбузовими.

Так, при посадці поряд із зеленню, бобовими або гарбузом редис часто дає хороший урожай. Багато садівників також вважають за краще садити поряд кущову квасолю, оскільки вважається, що вона посилює смак. Такі фактори, як місце, відведене під редиску, та попередня обробка насіння, суттєво впливають як на врожайність, так і на смакові якості.

Урожай редиски
Урожай редиски

Щоб забезпечити рясний урожай і справити враження на сусідів, переконайтеся, що грядка редиски отримує щонайменше п'ять годин сонячного світла на день. Грунт повинен бути легким і підтримувати нейтральний рівень кислотності.

Оскільки настала весна, то агрономи рекомендують готувати насіння. Його необхідно замочити у воді або розкласти на вологу тканину на добу, потім занурити у теплу воду із стимулятором зростання на 20 хвилин. Після цього просто висушіть і приступайте до сівби.

Нагадаємо, цвітна капуста здивує вас розкішним урожаєм: коли та як її потрібно садити

Раніше «Українці» писали, обов'язково зробіть це: чим підгодувати картоплю перед посадкою, щоб вона виросла великою та здоровою

Як повідомляли «Українці», посадіть це на одній грядці з часником, щоб він не хворів і виріс великим: секрети городників