Кабмін затвердив виділення одноразової грошової виплати до Дня Незалежності України у 2024 році, призначеної для ветеранів та деяких інших осіб. Про це повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Ця виплата призначена для осіб, які підпадають під дію законів «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

Важливо повідомити, що до 24 серпня 2024 року право на одноразову грошову виплату мають наступні українці:

Люди з інвалідністю, що виникла внаслідок війни.

Колишні неповнолітні, ув'язнені в концтаборах, гетто або інших місцях примусового утримання та згодом визнані інвалідами.

Учасники бойових дій.

Поранені учасники Революції Гідності.

Діти, народжені у місцях примусового тримання.

Зазначається, що розмір виплати залежить від групи інвалідності:

І група: 3100 гривень.

ІІ група: 2900 гривень.

ІІІ група: 2700 гривень.

Крім цього, додатково виплату у розмірі 1000 гривень призначено учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім, які перебували в ув'язненні в концтаборах, гетто чи інших місцях примусового тримання.

Важливо зазначити, що спеціальні заслуги перед Батьківщиною також надають право українцям на виплату у розмірі 3100 гривень.

Також на грошову допомогу у розмірі 650 гривень мають право члени сімей загиблих ветеранів війни, померлих захисників України та подружжя загиблих інвалідів війни.

Учасники війни, колишні в'язні концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання, а також діти партизанів та підпільників можуть одержати 450 гривень.

[/embed]

Нагадаємо, картка не спрацює ні в магазині, ні в банкоматі: українців попередили про "сюрпризи"

Раніше «Українці» писали, популярна продукція в Україні перетворилася на "скарб": від космічних цін очі будуть квадратними

Як повідомляли «Українці», Дантес публічно показав, що у нього під штанами за гроші: отож бачила Дорофєєва до розлучення. Дурнєв був поруч і допомагав