У повсякденному житті хлорид натрію (NaCl), який всі українці знають як кухонну сіль, використовується в якості приправи до їжі. Крім того, всі знають, що сіль застосовують у шкіряній і скляній промисловості. А ще сіль може бути досить корисною на городі. Головна її цінність полягає у тому, що вона ефективно бореться зі шкідниками та збудниками деяких захворювань, і при цьому є екологічно чистим продуктом.

Наприклад, щоб томати добре росли та давали гарний врожай, потрібно поливати їх соляним розчином раз на тиждень. Для цукристості плодів - сольовий розчин допоможе також збільшити цукристість помідорів. Щоб його приготувати, беруть столову ложку солі та розводять у 10 літрах води. Складом потрібно поливати кущики томатів раз на 10 днів.
Крім того, сіль дуже добре допомагає боротись із бурʼянами на городі. Все що потрібно — це добре посипати рослини-шкідники сіллю, адже ця процедура неминуче призведе до їх загибелі.

Якщо у вас на ділянці росте така небезпечна рослина, як борщівник, то ви теж можете спробувати позбутись її назавжди з допомогою солі. Для цього стебла борщівника потрібно зрізати якомога нижче. Після цього у порожнину стебла необхідно засипати сіль так, щоб вона заповнила їх аж до краю. Як правило, всього однієї процедури достатньо, щоб борщівник загинув повністю.

Щоб плодові дерева давали більш багатий урожай, теж можна використовувати звичайну кухонну сіль. У такому випадку підживлення доцільно робити в кінці осені або ж ранньою весною. Для цього слід посипати сіллю пристовбурові кільця, а після цього щедро полити землю. Процедура передбачає використання солі у кількості 3-4 ст. л на один квадратний метр. Цей простий метод не тільки збільшить урожай, але й забезпечить деревам додатковий захист від шкідників та хвороб.