Сорт томату «Бочка меду» з'явився у 2022 році та швидко завоював серця численних садівників. Так, досвідчені агрономи розповіли, у чому його головні достоїнства.

Цей сорт характеризується як середньостиглий. Він має великі плоди та високу врожайність, що робить його придатним для вирощування у теплицях, а у тепліших південних регіонах – для посадки у відкритому ґрунті.

До основних особливостей сорту «Бочка меду» належать:

Він дозріває приблизно 100-105 днів.

Має індетермінантний вид рослини, а для правильного зростання потрібна підтримка. Помідори плоскоокруглі, при дозріванні набувають помаранчевого відтінку, окремі плоди досягають маси до 400 грамів.

Ці томати ароматні, солодкі, м'ясисті та маслянисті, із щільною м'якоттю, яка зберігає форму при нарізці.

Поради щодо вирощування:

Насіння на розсаду починає саджати за 60-65 днів до передбачуваної дати висадки у відкритий грунт, пікіруючи сіянці на стадії двох справжніх листків.

Обов'язково висаджуйте до трьох саджанців на квадратний метр.

Забезпечте своєчасний полив, підживлення збалансованим мінеральним добривом, прищипування для стимулювання оптимального зростання, а також вживіть заходів щодо профілактики хвороб та шкідників.

Нагадаємо, коли і як садити цибулю навесні: головні секрети та хитрощі королівського врожаю

Раніше «Українці» писали, важливі поради для городу мрії: буряк буде ідеальним, помідори соковитими, а морква перестануть муки мучати

Як повідомляли «Українці», вашому врожаю редиски всі заздрять: як виростити її солодкою, красивою та здоровою