Два модернізовані електропоїзди тепер курсують на приміських маршрутах у Полтавській та Одеській областях, повідомляє "Укрзалізниця".

Ці нові поїзди оснащені рядом удосконалень, включаючи пандуси, зручності для людей з обмеженими можливостями, навігацію Брайля, місце для зберігання велосипедів, порти Type-C і USB для зарядки гаджетів.

Поїзд ЕП-9Е №656 наразі обслуговує приміські маршрути на Одещині, а поїзд ЕПЛ-9Т №008 обслуговуватиме пасажирів приміського населення у Полтавській області. Примітно, що лише за три місяці 2024 року "Укрзалізниця" вже модернізувала на своїх потужностях три електропоїзди.

Крім того, з п'ятниці, 29 березня, модернізовані електропоїзди «Дніпро Сіті Експрес» курсуватимуть маршрутом Кам'янське — Дніпро — Синельникове. Ці поїзди, що відносяться до серії EPL2T та відремонтовані «Укрзалізницею», оснащені такими зручностями, як пандуси, зручності для людей з обмеженими можливостями, інклюзивні туалети, навігація Брайля, приміщення для зберігання велосипедів, порти Type-C та USB.

Нагадаємо, ось і все: з квітня пенсії не буде – чому і кого це торкнулося

Раніше "Українці" писали, "Нафтогаз" терміново попередив українців: доведеться укладати новий договір

Як повідомляли «Українці», пенсіонерам дали лише 10 днів: якщо не зробити, то частину пенсії буде втрачено