Підготовка автомобіля до літнього сезону передбачає більше, ніж просто заміну шин, оскільки існує кілька важливих процедур, які забезпечують безпеку. У зв'язку з цим досвідчені водії назвали основні кроки, які необхідно зробити.

Замініть зимові шини на літні, коли середня денна температура перевищує +7 градусів за Цельсієм. Подумайте про те, щоб придбати два комплекти коліс та шин, щоб зменшити зношування та заощадити на шиномонтажі.

Приберіть із багажника зимові аксесуари, такі як лопати, колісні ланцюги та скребки для льоду та замініть гумові килимки на текстильні в салоні.

Також перевірте роботу кондиціонера, особливо, якщо взимку він використовувався рідко. Замініть салонний фільтр і очистіть систему кондиціювання, щоб запобігти росту бактерій.

Проведіть діагностику системи охолодження двигуна та розгляньте можливість промивання радіатора зовні. Ще зверніть увагу на рівень охолоджуючої рідини та забезпечення герметичності системи.

Тонований автомобіль: скрін з відео
Тонований автомобіль: скрін з відео

Візуально огляньте гальмівні диски, колодки та магістралі. Бажано перевірити стан гальмівної рідини та розглянути можливість її заміни кожні два роки, щоб запобігти накопиченню вологи.

По можливості перевірте рівень електроліту в акумуляторі та при необхідності долийте дистильовану воду.

Крім цього, обов'язково видаліть конденсат із паливного бака, особливо на автомобілях з металевими баками, використовуючи спиртове паливо. За потреби розгляньте можливість заміни паливного фільтра.

Зробіть діагностику шасі, щоб виявити будь-які безпосередні проблеми з підвіскою.

Варто відзначити, що хоча автосервіси можуть допомогти в цій підготовці, важливо контролювати роботи, що виконуються, і стежити за тим, щоб були зроблені всі необхідні кроки.

Нагадаємо, вони рідко підводять: названо 5 найпопулярніших автомобілів, які розхоплюють на авторинках

Раніше «Українці» писали, як дізнатися, що у машини скручено пробіг: ці хитрощі не дадуть вас обдурити

Як повідомляли «Українці», тепер не дивуйтесь: автомобілістів попередили про нові номери для машин