На автомобільному ринку України спостерігається стійке зростання попиту на нові легкові автомобілі, при цьому спостерігається помітне зростання продажів, порівняно з попереднім роком.

У першому кварталі 2024 року в Україні було зареєстровано 16,6 тисячі нових легкових автомобілів, що на 48% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Ця тенденція зростання тривала й у березні.

Лише у березні 2024 року в Україні було продано майже 6,7 тис. нових легкових автомобілів, що на 50% більше, ніж за місяць минулого року.

Кросовер Renault Duster став бестселером на українському ринку, привертаючи увагу 920 покупців. Проте японський бренд Toyota лідирує: у березні було продано 1021 автомобіль, що вказує на значне зростання на 58% порівняно з попереднім роком.

До п'ятірки найпопулярніших автомобільних брендів в Україні на березень 2024 року увійшли:

Toyota: продано 1021 автомобіль (+58%)

Renault: продано 955 шт. (+118%)

Skoda: продано 452 автомобілі (+31%)

Volkswagen: продано 444 шт. (+3%)

BMW: продано 381 шт. (+7%)

Висока активність, що спостерігалася на ринку нових легкових автомобілів у березні 2024 року, підтверджує тенденцію стабільного зростання попиту на автомобілі. Помітне зростання продажів у порівнянні з 2023 роком свідчить про відновлення інтересу споживачів до автомобільної промисловості та можливості для подальшого розвитку галузі.

Нагадаємо, тепер не дивуйтесь: автомобілістів попередили про нові номери для машин

Раніше «Українці» писали, як дізнатися, що у машини скручено пробіг: ці хитрощі не дадуть вас обдурити

Як повідомляли «Українці», щоб не потрапити на кілька тисяч доларів: як зрозуміти, що настав час міняти моторне масло в машині