Створення антипригарного покриття для сковорідок за допомогою простого лайфхаку наших бабусь може стати економічною та безпечною альтернативою традиційним антипригарним покриттям.

Спочатку нагрійте сковороду на слабкому вогні та переконайтеся, що вона чиста та суха.

Потім насипте щедру кількість кухонної солі на розігріту сковороду. Поступово розподіліть її по поверхні сковороди.

Смажте сіль на слабкому вогні близько п'ятнадцяти-двадцяти хвилин, іноді помішуючи лопаткою. Цей процес допомагає створити природний антипригарний шар на поверхні.

Після смаження обережно видаліть сіль зі сковороди. Щоб витерти залишки солі, можна використовувати паперовий рушник або чисту тканину.

Також промийте сковороду теплою водою, уникаючи використання миючих засобів. Ретельно висушити сковороду на слабкому вогні, щоб видалити всю вологу.

Сковорідка
Сковорідка

Як тільки вона висохне, нанесіть на її поверхню кілька крапель олії. Використовуйте паперовий рушник або тканину, щоб рівномірно розподілити його по сковороді.

Нагрійте змащену маслом сковороду на слабкому вогні близько 3 хвилин, щоб олія проникла і створила захисний шар. Повторіть цей процес змащування та нагрівання ще один або двічі для досягнення найкращих результатів.

Після остаточного змащування олією та нагрівання протріть сковороду сухою тканиною, щоб видалити надлишки олії.

Так, таким чином ви можете створити антипригарне покриття на сковороді за допомогою солі та олії, забезпечивши безпечну та ефективну поверхню для приготування їжі.

Нагадаємо, хитрість, яка вас здивує: як швидко почистити картоплю, не користуючись навіть ножем

Раніше «Українці» писали, що покласти в лунку під час посадки часнику, щоб урожай усіх здивував: старовинна хитрість

Як повідомляли «Українці», чому віник потрібно ставити нагору ногами: що кажуть прикмети і чим ви ризикуєте