Якщо у вас виникли проблеми з тим, що ваша газова конфорка погано горить або взагалі гасне при включенні, Нафтогаз пропонує рекомендації щодо усунення та вирішення цих проблем.

Переконайтеся, що кран/клапан подачі газу на конфорку відкритий. Додатково перевірте тиск у системі газопостачання, що може зробити фахівець оператора газорозподільної мережі. При виявленні проблем за допомогою до фахівця для вирішення проблеми та покращення роботи печі.

Сучасні газові плити мають електричний механізм запалювання. Якщо цей механізм вийде з ладу, це може стати на заваді включенню газового пальника. Замінити п'єзу можна самостійно, купивши запчастину у спеціалізованому магазині або звернувшись за допомогою до професіонала.

Нафтогаз: скрін з відео
Нафтогаз: скрін з відео

Найбільш поширена проблема виникає через брудні пальники варильної панелі. Залишки їжі, жир, пил та нагар можуть засмічити отвори форсунок, порушуючи циркуляцію газів та перешкоджаючи займанню. Щоб вирішити цю проблему, очистіть пальник одним із доступних способів.

Чистий розчин: зніміть пальники і зануріть їх у розчин, що чистить. Приготуйте розчин, змішавши 1 л окропу з 90 г лимонної кислоти та 20 г нашатирного спирту. Помістіть пальники в контейнер, залийте їх розчином, що чистить, і закрийте контейнер кришкою. Залишіть пальники в розчині на 10-12 годин, щоб бруд розчинився. Після цього ретельно промийте деталі щіткою та промийте чистою водою. Висушіть пальники та встановіть їх на місце. Під час цього процесу надягайте гумові рукавички та респіратор, щоб захистити себе від впливу їдких речовин.

Нагадаємо, лишилося кілька днів: українців попередили про проблеми з лічильниками

Раніше «Українці» писали, що робити, якщо ви не користуєтеся газом, а нарахували борги: роз'яснення

Як повідомляли «Українці», скільки доведеться платити за газ із квітня: чи зміняться суми у платіжках