Кожен із нас мріє виростити таку полуницю, яка буде і великою, і солодкою. А головне – чого хочеться, щоби її було багато.

Як виростити велику полуницю

Звичайно, можна скористатися будь-якими хімічними добривами, щоб полуниця виросла великою. Але біда в тому, що вона буде водянистою, аромату ви не відчуєте, як і солодощі.

Отже, що ж потрібно зробити, щоб полуниця виросла великою та солодкою. Перше – це полив. Не допускайте перезволоження ґрунту. Багато води для полуниць – це не завжди добре.

Скільки разів поливати полуницю

Полуниця виросте великою і ароматною лише в тому випадку, якщо ви її поливатимете двічі на день. Це потрібно робити або рано-вранці, або ввечері, коли сонце не таке пекуче.

І ще один важливий момент: якщо ви зібралися поливати полуницю ввечері, то це потрібно зробити до 18:00, щоб вода добре ввібралася та мала необхідний ефект.

Чим підгодувати полуницю

Не менш важливим моментом є підживлення полуниці. Намагайтеся не використовувати добрива з магазинів чи добрива, куплені на ринку – ви ризикуєте зіпсувати весь урожай полуниці.

Користуйтеся перевіреним та безпечним добривом – це звичайна деревна зола. Беремо один кухоль або склянку деревної золи, висипаємо у відро та заливаємо водою кімнатної температури. Ретельно розмішайте. Майте на увазі, що 500 мілілітрів цього розчину вистачатиме для одного або двох кущів полуниці.

Також можна додати у воду одну склянку курячого посліду, що дозволить зміцнити саджанці полуниці. Але в такому випадку додайте набагато більше води, щоб не спалити кущі полуниці. В ідеалі на один кухоль курячого посліду потрібно додати 5 літрів звичайної теплої води. Поливайте кущі полуниці або рано-вранці, або ввечері, до 18:00, як ми й розповідали вище.