З 1 квітня 2024 року в Україні збільшать пенсійні виплати пенсіонерам, які продовжують працювати. Це торкнеться приблизно 2,7 мільйонів людей. Так, цей перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам зазвичай відбувається у квітні кожного року.

Важливо повідомити, що збільшення розмірів пенсій змінюватиметься залежно від кількох факторів, у тому числі від страхового стажу та рівня заробітної плати. Для тих пенсіонерів, які продовжують працювати та мають вищу зарплату, підвищення пенсії може бути суттєвим: деякі люди отримають додаткові 500 гривень.

Ось як визначатимуться перераховані суми:

Якщо пенсіонер при виході на пенсію отримує 5000 гривень і має 30-річний страховий стаж, то збільшення після перерахунку може становити 333 гривні.

Пенсіонери: скрін із відео
Пенсіонери: скрін із відео

Для пенсій у 6000 гривень за аналогічних умов збільшення становитиме 400 гривень.

Також пенсії у 7 тисяч гривень можуть збільшитися на 562 гривні.

Більше того, український уряд вимагає перегляду пенсійних виплат для громадян, які відповідають певним критеріям, таким як досягнення 65-річного віку та відповідність вимогам страхового стажу. Ці особи повинні отримувати пенсії у розмірі не менше ніж 40% мінімальної заробітної плати, якщо вони відповідають зазначеним критеріям.

Нагадаємо, чому індексація пенсій зачепила далеко не кожного пенсіонера: у ПФУ дали важливі роз'яснення

Раніше «Українці» писали, пенсіонери більше не побачать і так копійчаних надбавок: кому дуже не пощастило

Як повідомляли «Українці», пенсіонерам значно спростили життя: Укрпошта запустила унікальну безкоштовну послугу