Укрпошта ініціювала благодійну послугу, спрямовану на допомогу літньому населенню, пропонуючи безкоштовну доставку ліків на деокуповані та прифронтові території.

Програма під назвою "Укрпошта. Аптека" стартувала 21 лютого 2024 року спочатку у Донецькій області та прикордонних районах Сумської області. Найближчим часом планується поширити цю послугу на мешканців інших прифронтових регіонів.

Ця послуга полегшить доставку ліків різними каналами, включаючи стаціонарні відділення, мобільні відділення або безпосередньо через листоношу, особливо в районах з обмеженим мобільним зв'язком.

Укрпошта
Укрпошта

Щоб скористатися цією послугою, українці можуть оформити замовлення на ліки через «Укрпошту», зателефонувавши за безкоштовним номером 0 800 300 54 та дотримуючись інструкцій голосового меню. Після оформлення замовлення ліки буде доставлено безкоштовно службою «Укрпошта Експрес».

За допомогою цієї служби можна замовити широкий асортимент безрецептурних ліків, що налічує понад 10 000 найменувань. Крім того, ліки, які включені до програми «Доступні ліки», також будуть доступні для доставки безкоштовно або за символічну сплату.

Нагадаємо, пенсіонери під ударом: багатьох позбавлять пенсій із цих причин

Раніше «Українці» писали, хто має право на дострокову пенсію та що треба знати: роз'яснення

Як повідомляли «Українці», багато хто цього чекав: українцям без страхового стажу виплатять соціальну пенсію