Кожна українська господиня знає, що редиска весною насищує організм різноманітними вітамінами та мікроелементами: В1, С, РР, фосфором, калієм, залізом, калієм та іншими. Таким чином вона стабілізує роботу шлунково-кишкового тракту та позитивно впливає на роботу всього організму. А от дачники цінують редиску перш за все за раннє дозрівання, тому майже кожен господар намагається весною посадити хоча б невеличку грядку у себе на городі. Проблема лише в тому, що не всім вдається виростити смачну та хрустку редиску.

Наприклад, багато хто зловживає тим, що редиска вважається холодостійкою рослиною, бо витримує температуру близько +5...+7 градусів. От і виходить, що при занадто ранній посадці, коли грунт ще не встиг досить прогрітися, насіння просто не проростає.
А ще варто враховувати, що оптимальна глибина посіву редиски — близько 1 см. Якщо ж посадити насіння занадто глибоко, то по-перше, воно довго сходитиме, а може і зовсім не зійти. А по-друге, редиска виросте волокнистою, кострубатої форми.
На сильно закислених та неродючих ґрунтах зібрати хороший урожай редиски не вийде. Грунт повинен бути слабокислим або нейтральним. А от у важкому глинистому грунті редиска дуже погано зростатиме, через брак повітря в ґрунті коренеплоди повільно розвиватимуться, зростатиме лише надземна частина.

Також варто знати, що редиска "любить" прохолодну погоду та короткі світлові дні. Оптимальна тривалість дня – 10-12 годин. При підвищенні температури рослина викидає стрілки, потім йде вся енергія. Таким чином при високих температурах (від + 25 ° C) в редис погано формуються коренеплоди .

І ще одна з найбільших помилок при вирощуванні редиски - недостатній полив . Коли вологи в грунті мало, в коренеплоді відразу починає виділятися гірчичне масло від якого той і стає гірким.

Друга причина чому редиска пече - пізнє її прибирання. Якщо коренеплоди перезріли, вони будуть пекти.

Нагадаємо, коли садити виноград навесні: секрети досвідчених агрономів для солодкого та рясного врожаю

Раніше «Українці» писали, чим удобрювати троянди навесні: виростуть пишними, високими та здоровими

Як повідомляли «Українці», новий спосіб виростити королівський урожай полуниці: революційний лайфхак із ПВХ трубою