Півонії можуть стати справжньою окрасою вашого саду, даруючи радість погляду своїм барвистим і пишним цвітінням. Ці квіти не вимагають особливих зусиль у догляді, але щоб вони радували вас міцними стеблами та розкішними квітами, важливо не забувати про своєчасне і правильне підживлення.

Весна – ідеальний час для підживлення півоній. Коли молоді паростки досягнуть висоти 30-40 см, і знову після їх цвітіння, ваші зелені улюбленці потребуватимуть додаткового харчування. Навесні особливо корисним для них буде марганець.

Приготувати поживний розчин дуже просто: на 10 літрів води розчиніть 3 грами марганцівки. Така кількість розчину вистачить для обробки двох кущів. Марганцівка не лише живить рослини, а й виконує функцію дезінфекції ґрунту, захищаючи півонії від хвороб.

Півонії
Півонії

Після появи молодих паростків, рекомендується акуратно перекопати землю довкола кущів. Також це чудова нагода обприскати паростки бордоською рідиною для профілактики хвороб. Коли настане час зростання пагонів, додайте до догляду аміачну селітру та перегній, що сприятиме їхньому міцному росту.

Не забувайте про регулярний рясний полив, особливо важливий двічі на місяць. Особлива увага поливу під час формування квітів та росту бутонів забезпечить вам буйство кольорів у вашому саду.

Підхід до вирощування півоній з любов'ю та турботою не лише забезпечить красу вашої ділянки, а й стане чудовим способом насолоджуватися садівництвом, дізнаватися щось нове та ділитися красою з навколишніми.