Роботодавців в Україні перебувають у режимі економії та в очікуванні, як будуть розгортатися події в країні на початку весни. І через цю невідомість не поспішають переглядати зарплати працівникам. Однак є і ті, хто заробляє навіть досить непогано.

Продавець QR-кодів на пам'ятники – до 45 тис. грн. на місяць

Без досвіду роботи в одному з українських міст запрошують продавців QR-кодів на пам'ятники. Обіцяють платити за кожного клієнта окремо, при цьому щомісячна зарплата згідно з інформацією з оголошення має сягати 45 тис. грн. QR-код містить інформацію про загиблого та фактично доповнює (або навіть замінює) напис на пам'ятнику. "Перспективи кар'єрного зростання: Доведіть свою ефективність та станьте керуючим відділом продажів!" – йдеться у оголошенні.

Менеджер з продажу зі знанням чеської або словацької мови може заробляти до 70 тис. грн.

"Знання чеської або словацької мови на просунутому або вільному рівні (В2-С2). Навички у продажах будуть перевагою. Здатність до швидкого навчання та прагнення постійно розвиватися. Здатність визначити потреби клієнта та пропонувати індивідуальні рішення. Грамотна мова та сильні комунікаційні навички. Робота в "Ми будуємо нашу команду на чесності та справедливості, цінуємо кожного співробітника і створюємо атмосферу взаємодопомоги", - йдеться в оголошенні.

Спеціаліст служби підтримки може заробляти до 20 тис. грн.

"Приймати вхідні звернення від клієнтів (e-mail, онлайн-чати). Підтримувати дружню атмосферу у спілкуванні з клієнтами. Виявляти клієнтоорієнтованість у роботі та максимально допомагати у вирішенні питань", – йдеться в оголошенні.

Менеджер із продажу (B2B) зі знанням німецької – до 40 тис. грн

"Робота 9:00 до 17:00 з перервою на обід. Є час на себе. Суперцікаві клієнти, що розвивають. Комфортний і сучасний офіс у центрі міста. Всі необхідні ресурси для виконання завдань. Компанія оплачує професійні курси з розвитку, компенсує заняття спортом", – йдеться у оголошенні.

Читайте також:

Пенсіонери під ударом: багатьох позбавлять пенсій із цих причин