28 березня за православним календарем відзначається житіє святителя Іларіона Нового, шанованого християнського святого VIII століття. Він народився в Каппадокії і присвятив своє життя вченню Святого Письма.

У віці двадцяти років він відмовився від своєї сім'ї та майна, щоб вести монаше життя недалеко від Візантії, а потім став учнем святителя Григорія Декаполита.

Будучи настоятелем монастиря Пелекіт, він прославився справжніми чудесами, у тому числі зціленням хворих та вигнанням бісів.

Повідомляється, що під час іконоборчої боротьби при імператорі Леві V Вірменині Іларіон зазнав гонінь за свою стійку відданість святим образам. Незважаючи на тюремне ув'язнення та тортури, він залишався стійким у своїй вірі. Після смерті Лева імператор Михайло ІІ звільнив Іларіона, дозволивши йому піти в одиночну камеру.

Фольклор, пов'язаний з 28 березня, говорить, що виття ластівок біля будинків говорить про прохолодне літо, а спляча із закритим носом кішка може вказувати на морози, що наближаються.

дощ, погода, прогноз
дощ, погода, прогноз

Також дощ протягом дня може вказати на ознаки рясного врожаю.

Крім цього, рекомендується уникати певних дій 28 березня.

Вважається, що підняття монет із землі може призвести до вічної самотності дівчини, а вживання алкоголю може принести неприємності на все життя.

Не рекомендується ляскати дверима, щоб не викликати в будинок нещастя та хвороби. Ще не вітаються надмірні витрати, щоб запобігти потенційним фінансовим втратам.

І навпаки, цей день вважається сприятливим для прибирання, оскільки вважається, що вона позбавляє будинок негативної енергії разом із фізичним брудом. Купання в лазні рекомендується також для того, щоб змити особисті неприємності та тяготи.

Нагадаємо, в Україну вривається справжнє літо: скоро просмажить до +25

Раніше «Українці» писали, українці можуть залишитися без світла: у YASNO зробили важливу заяву

Як повідомляли «Українці», зрадниця Таїсія Повалій у РФ остаточно пробила дно і переплюнула навіть Ані Лорак: "Мене рятують"