Є інформація, що держава пропонує пенсіонерам різні пільги для забезпечення соціального захисту та полегшення фінансового тягаря.

Сайт «24tv» назвав пільги, доступні пенсіонерам, які отримують мінімальні виплати:

Пенсіонери можуть подати заяву на отримання субсидії щодо житлово-комунальних послуг. Їм необхідно звернутися до соцслужби та подати необхідну заяву та декларацію про доходи.

Також літні українці, які проживають у сільській місцевості та ті, хто раніше працював за певними професіями, такими як викладання, охорона здоров'я, захист рослин, працівники музеїв та бібліотек, державних та комунальних закладів культури, освітніх закладів у сфері культури, мають право на 100% знижку на комунальні послуги, а також купівлю палива для опалення та зрідженого газу.

Українські пенсіонери, які мають відповідне пенсійне посвідчення, можуть безкоштовно їздити на всіх видах громадського наземного транспорту, крім таксі.

Пенсіонери: скрін з відео
Пенсіонери: скрін з відео

Ще вони можуть безкоштовно користуватись приміським залізничним транспортом незалежно від місця проживання.

Крім цього, наші улюблені старички мають право на пільги, пов'язані з юридичною допомогою, які можуть повністю або частково покривати послуги. Сюди входить юридичне представництво, захист та допомога у судах, держорганах та органах місцевого самоврядування, а також підготовка процесуальних документів.

Важливо зазначити, що для того, щоб скористатися цими пільгами, пенсіонерам необхідно мати відповідне пенсійне посвідчення.

Нагадаємо, пенсійний фонд зробив важливу заяву щодо пенсій та субсидій: березень добігає кінця

Раніше «Українці» писали, пенсії отримувати буде ще складніше: нова масштабна реформа засмутить пенсіонерів

Як повідомляли «Українці», зростання пенсій у квітні: які пенсіонери його отримають – шукайте себе у списку