З приходом весни розпочинається сезон посадки малини, яка відома своєю невибагливістю та простотою у догляді. Однак, аби виростити щедрий урожай, варто дотримуватися кількох важливих правил.

Для початку оберіть для малини сонячне місце. Місцеві сорти малини будуть найкращим вибором, оскільки адаптовані до кліматичних умов і забезпечать високу врожайність.

На початку весни, зазвичай у березні, необхідно зробити підживлення, використовуючи перегній – близько піввідра на кущ. Це не тільки збагатить ґрунт необхідними поживними речовинами, але й допоможе утримувати вологу.

малина
малина

У червні, коли малина починає активно рости і ще не встигла вродити ягоди, важливо здійснити проріджування, залишивши лише два найсильніші втечі.

У липні корисно буде підрізати верхівки кущів на 10-15 см, що сприятиме кращому розвитку пагонів. І не забудьте підв'язати стебла до опор, щоб уникнути їх поламання під вагою ягід.

По завершенню збору врожаю, під кожен кущ рекомендується внести 5 літрів перегною і додати половину склянки суперфосфату для підготовки рослин до наступного сезону.