Щоб огірки росли прямо та зберігали свій зовнішній вигляд, важливо враховувати кілька факторів, які можуть сприяти їхньому викривленню:

Як кажуть досвідчені садівники, потрібно збирати стиглі огірки вчасно, щоб вони не відбирали енергію у молодших плодів, що може призвести до їхнього скручування. Регулярно оглядайте лози та збирайте огірки, коли вони досягнуть потрібного розміру та кольору.

Також уникайте посадки огірків на тому самому місці рік за роком. Сівообіг допомагає запобігти виснаженню поживних речовин у ґрунті та знижує ризик захворювань та шкідників, які можуть вплинути на зростання огірків та якість фруктів.

підживлення огірків
підживлення огірків

Підтримуйте постійний графік поливу огірків, стежачи за тим, щоб грунт залишався вологим, але не перезволоженим. Нерегулярний полив може призвести до стресу рослин, що призведе до нерівномірного зростання та скручування огірків.

Забезпечте огіркам достатньо сонячного світла та тепла. Посадіть їх у добре дренований ґрунт у місці, де сонце світить не менше 6-8 годин на день.

Крім цього уникайте перенаселення рослин, оскільки це може призвести до конкуренції за ресурси та зниження циркуляції повітря, що може сприяти скрученню огірків.

Нагадаємо, Великий піст розпочався: як урізноманітнити свій раціон та чим замінити заборонені продукти

Раніше «Українці» писали, урожай буде набагато більшим і смачнішим: що потрібно обов'язково зробити з фруктовими деревами у березні

Як повідомляли «Українці», як не загробити свій город: головні помилки при посадці картоплі, які позбавлять урожаю