Щоб забезпечити рясний урожай полуниці у літні місяці, необхідний ретельний догляд та увага. Наслідуючи поради досвідчених садівників, можна значно збільшити врожайність з кожного куща цієї ягоди.

Мульчування полуниці:

Адекватна вологість має вирішальне значення для того, щоб полуниця добре росла і давала рясні плоди. Мульчування допомагає зберегти вологість ґрунту, запобігаючи втраті води через бур'яни або сухий ґрунт.

Почніть з розпушування ґрунту навколо рослин полуниці та збагачення її добривами. Потім нанесіть шар мульчі, наприклад соломи або суміші торфу та перегною, щоб зберегти вологу та придушити зростання бур'янів.

Полив полуниці:

Правильний полив має важливе значення для успішного врожаю. Полуниця вимагає великої кількості води, тому дуже важливо стежити за тим, щоб грунт залишався постійно вологим.

Садівники рекомендують поливати рослини раз на тиждень, під час цвітіння збільшуючи частоту до 5 днів. Поливати слід рано-вранці або пізно ввечері, щоб звести до мінімуму випаровування. На кожен кущ полуниці зазвичай потрібно близько півлітра води.

полуниця, ринок, базар
полуниця, ринок, базар

Добриво полуниці:

Регулярні добрива необхідні для забезпечення необхідними поживними речовинами для енергійного зростання та рясного плодоношення. Удобрюйте полуницю тричі за вегетаційний період:

Весна.

Вносить багаті азотом добрива або гній, що добре перепрів, наприклад коров'як, щоб сприяти здоровому росту рослин.

Період кнопки.

Внесіть комплексне збалансоване добриво для підтримки розвитку.

Після цвітіння.

Забезпечте додаткові поживні речовини мінеральними добривами, щоб підтримати розвиток плодів та покращити якість ягід.

Не забувайте уважно стежити за рослинами та оперативно вирішувати будь-які проблеми, щоб забезпечити успішний урожай.

Нагадаємо, урожай петрушки буде ароматнішим і пишнішим: головні секрети з вирощування улюбленої зелені

Раніше «Українці» писали, урожай буде набагато більшим і смачнішим: що потрібно обов'язково зробити з фруктовими деревами у березні

Як повідомляли «Українці», вашому городу всі заздрять: як виростити рясний урожай солодких огірків