На початку повномашстабної війни українці могли розраховувати лише на свої сили, що й робили, поки союзники гальмували за допомогою.

Наразі частину допомоги Україні надали, але військове командування досі свідчить про те, що цього недостатньо. Водночас, на передовій уже закінчуються боєприпаси, надані союзниками. Про це повідомляли Радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван.

США та Україна: скрін з відео
США та Україна: скрін з відео

Джейк Салліван закликав Палату представників якнайшвидше схвалити законопроект із додатковим фінансуванням для України.

Під час брифінгу у Білому домі він закликав спікера нижньої палати Конгресу республіканця Майка Джонсона "швидко поставити законопроект на голосування", висловивши впевненість, що його підтримає переважна більшість представників обох партій.

"Щодня зазнають втрат як українців, так і інтересів національної безпеки США. Ставки зростають щодня, як і ціна нашої бездіяльності, особливо в Україні. Ми отримуємо все більше повідомлень про те, як українці на лінії фронту економлять боєприпаси або взагалі їх не мають .В той же час росіяни продовжують атакувати на землі та в повітрі, намагаючись виснажити українську ППО, над розвитком якої ми активно працювали останні два роки" , - наголосив він.

Джейк Салліан. фото з вільних джерел
Джейк Салліан. фото з вільних джерел

Нагадаємо, що Володимир Путін хотів добитися від американців припинення вогню в Україні: бігав весь 2023 рік.

Раніше ми повідомляли, що мобілізація українок: що чекає на жінок після того, як ухвалять новий закон.