Клієнт ПриватБанку повідомив про блокування свого рахунку через численні перекази, назвавши можливі причини, наприклад, досягнення місячного ліміту переказів.

ПриватБанк обмежує клієнтів 200 переказами всередині країни та 20 переказами за кордон на місяць. Порушення цих лімітів може призвести до обмеження використання картки. Фінансовий моніторинг банку також виявляє ризиковані операції, які дозволяють клієнтам використовувати посвідчення особи для певних видів діяльності.

"Здійснив досить багато операцій з грошовими переказами на карти інших людей, ймовірно, було досягнуто ліміту на місяць. 30.01.2024 спробував зайти в аккаунт, видало помилку. Коли зателефонував 3700, автовідповідач повідомив, що ваш рахунок заблокований і потрібно надати реквізити іншому банку для перерахування залишку коштів на рахунку", – нарікнув клієнт "Привату" у спеціалізованому форумі "Мінфін".

У відповідь на скаргу клієнта в ПриватБанку заявили, що всі заходи відповідають внутрішнім процедурам, які забезпечують дотримання правил безпеки та фінансового моніторингу в Україні.

Карта ПриватБанку, фото з вільних джерел
Карта ПриватБанку, фото з вільних джерел

Як У Приваті заявили, що "всі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур і відповідають вимогам безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні"

Надія Чаленко, керівник юридичного відділу YouControl, наголосила, що блокування карток може статися з різних причин, наприклад, через застарілі персональні дані, дії правоохоронних органів (з причин на зразок невиплати аліментів або прострочених штрафів) або неможливості довести законне походження коштів.

Чаленко відзначила конкретні випадки, які привертають увагу фінансового моніторингу, у тому числі зняття незвичайно великої суми готівки в незнайомому регіоні, великі онлайн-покупки, отримання суттєвої суми на картку та зняття її готівкою, операції з криптовалютою або віртуальними активами на суму, перевищуючи 3000 гривень, та операції на суму 400 000 гривень та більше.

Нагадаємо, безкоштовні медичні послуги для пенсіонерів: куди звертатись і все, що потрібно знати

Раніше «Українці» писали, пенсії, субсидії, комуналку, штрафи та відключення боржників: що готує лютий українцям

Як повідомляли «Українці», Ощадбанк приголомшив пенсіонерів: зняти гроші буде неможливо – скоріше біжіть до банкомату.