ТЦК, також відомі як військові комісаріати, в Україні більше не видаватимуть громадянам додаткові повістки. Про це заявила заступник міністра оборони Катерина Чорногоренко під час республіканського телемарафону.

Зміна є результатом ухвалення відповідного законопроекту, який відкриває шлях до впровадження електронного призовного пункту для оновлення даних громадян.

Чорногоренко пояснила, що певний термін буде визначено для призовників на оновлення своєї інформації в електронній системі, надаючи найсвіжіші та найточніші відомості. ТЦК використовуватимуть ці оновлені дані у своїй повсякденній роботі.

"Буде надано період, щоб військовозобов'язаний ці дані актуалізував, надав останні достовірні дані. І далі вже ТЦК будуть використовувати ці дані у своїй повсякденній роботі", - сказала Чорногоренко.

Заступник міністра наголосила, що електронний реєстр призовників, відомий як "Оберіг", пройшов ретельну перевірку. Міноборони успішно перевело паперову інформацію до цифрового формату, виключивши дублікати та застарілі записи з реєстру.

мобілізаці, ТЦК, повістки, воєнкоми
мобілізаці, ТЦК, повістки, воєнкоми

"Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була у реєстрі. І зараз покращуємо роботу ТЦК, щоб не було додаткових зайвих надісланих повісток, щоб не було нецільового повідомлення військовозобов'язаним прибути до ТЦК. Це має працювати як годинник, ТЦК повинен мати верифіковані списки військовозобов'язаних", - заявила чиновниця, як повідомляє «liga.net».

Ціль полягає в тому, щоб підвищити ефективність операцій ТЦК, гарантуючи, що непотрібні виклики не будуть видаватися, а призовники отримуватимуть цільові повідомлення.

Чорногоренко наголосила на важливості наявності чіткої системи, що дозволяє ТЦК безперешкодно працювати з перевіреними списками призовників. Перехід до цифровізації спрямований на оптимізацію процесу призову та підвищення загальної ефективності управління даними про призовників.

Нагадаємо, відріжуть від світла, газу та води: українців "закошмарять" за борги з комуналки. І це під час війни

Раніше «Українці» повідомляли, мобілізація студентів: кого можуть призвати до ЗСУ після закінчення холодів

Як повідомляли «Українці», новий гучний закон про мобілізацію: коли ухвалять доленосне рішення – заява від Міноборони