З'явилася інформація в мережі, що в Україні стартувало кілька нових соціальних ініціатив щодо підтримки пенсіонерів, ветеранів та дітей.

Також повідомляється, що 2023 року середня пенсія українців зросла майже на 16%, а мінімальна пенсійна виплата для непрацюючих пенсіонерів зросла на 20%.

Крім того, Мінсоцполітики представило експериментальні соціальні проекти, які ґрунтуються на принципі «гроші йдуть за людьми».

До цих ініціатив входять сервіс з формування життєстійкості, соціальна підтримка військовослужбовців та членів їхніх сімей у військових частинах, надання медичних послуг людям похилого віку та особам з обмеженими можливостями серед ветеранів, а також оздоровчі програми для дітей.

Скрін публікації
Скрін публікації

Ці заходи спрямовані на підвищення соціального добробуту та підтримку різних верств населення.

Важливо відзначити, що знайшлися українці, які не згодні з тим, що виплати було підвищено таким чином у 2023 році. Є люди, які кажуть, що їхні пенсії начебто залишилися на колишньому рівні.

«Жодної надбавки до пенсії мені 2023 року не було. Вік 76 років. Можливо і цього року не буде», «Немає жодних перерахунків», «Цього року буде те, що й торік. Усі на папері. І в кишенях багатіїв», - нарікають українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, справжня негода обрушиться на Україну: важливе попередження

Раніше «Українці» повідомляли, перевірять кожного: українців позбавлятимуть основних виплат – уже почалося

Як повідомляли «Українці», пенсіонери у 2024 році житимуть на соцдопомогу замість пенсії: кому навіть не їду не вистачить