Уряд України планує провести індексацію пенсій навесні, при цьому очікується, що індексація відбудеться у березні 2024 року.

Попередні розрахунки показують, що індексація пенсій становитиме приблизно 13%. Проте точна надбавка для кожного пенсіонера буде індивідуальною та залежить від конкретних факторів.

Так, розмір надбавки до виплат визначатиметься на основі індивідуальних факторів, що робить надбавку кожного пенсіонера унікальною.

Для збільшення пенсії на тисячу гривень розраховано, що пенсіонер має одержати "чисту" пенсію (без надбавок) у розмірі 7692 гривні.

Індексацію пенсійних виплат заплановано на березень 2024 року. Ці терміни визначаються наявністю статистичних даних, що надходять після лютого.

Пенсіонери: скрін з відео
Пенсіонери: скрін з відео

Важливо відзначити, що формула індексації ґрунтується на 50% рівня інфляції на 2023 рік та 50% зростання середньої заробітної плати.

Хоча Міністерство фінансів та Міністерство соціальної політики очікують, що збільшення становитиме близько 13%, точний розмір збільшення складно визначити через індивідуальні фактори та перерахунок «чистої» пенсії.

Українські користувачі в мережі з нетерпінням чекають на надбавки до пенсії, однак у них є серйозні сумніви щодо цього процесу.

"У січні теж планували, за підсумком планують навесні. Ніколи пенсіонерам займатися", "Це правда. Адже війна, про пенсіонерів в останню чергу думають.( а можливо і ні)", "Сумно, що у нас таке ставлення до людей похилого віку", "Вони стільки про це говорять, обіцяють, а за фактом індексація буде копійчаною, тому що вони викрутять ті формули навиворіт і ніхто правди знати не буде. Зате ціни, як на долоні. І всі лізуть, не зупиняючись", - пишуть українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, пенсії у 2024 році отримають далеко не все: доведеться шукати роботу

Раніше «Українці» повідомляли, цього ніяк не зупинити: ціни на основні продукти в Україні досягли європейського рівня

Як повідомляли «Українці», сестра Маші Єфросініної та дочка Ольги Сумської гасять у Москві, поки РФ вбиває українців: і як це називається?