Українці, які присвятили значну частину свого життя довгостроковій роботі, мають право на спеціальну одноразову виплату на додаток до звичайної пенсії.

Відповідну інформацію розмістили на сайті «today»

Щоб претендувати на цю щедру виплату, фізичні особи мають відповідати певним критеріям, встановленим Пенсійним фондом України:

Тривалий досвід роботи.

Людина повинна мати 30-річний стаж роботи на посаді, яка дає право на вихід на пенсію залежно від вислуги років. Весь відповідний досвід роботи повинен бути документально підтверджений, за винятком періодів відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами та неоплачуваної відпустки.

Робота на державних чи комунальних підприємствах.

30-річний досвід роботи має бути накопичений на підприємствах чи установах, що належать державі чи місцевому самоврядуванню.

Пенсіонери: скрін з відео
Пенсіонери: скрін з відео

Поточний статус зайнятості

У день виходу на пенсію людина має обіймати посаду, яка дає їй право на отримання цієї спеціальної допомоги.

Крім того, від осіб, які претендують на цю виплату, зазвичай потрібно надати довідку про заробітну плату за період до 1 липня 2000 року. Ця довідка, якої немає в електронному реєстрі, може вплинути на остаточний розмір пенсії як позитивно, так і негативно.

Після надання всіх необхідних документів та виконання умов права, обіцяну одноразову виплату у розмірі 10 пенсій буде виплачено пенсіонеру, який вийшов на пенсію, єдиним платежем невдовзі після його останньої регулярної пенсійної виплати.

Нагадаємо, про це мало хто знає: квашена капуста змусить ваш організм працювати як годинник - корисні властивості

Раніше «Українці» повідомляли, пенсіонерам доплатять тисячу: шукайте себе у списку

Як повідомляли «Українці», біжіть займати чергу: краще запастися зараз, інакше буде пізно