У 2024 році уряд України підтвердив, що продовжить виплачувати громадянам субсидії, і жодних змін у порядку розрахунку наразі не розглядається. Розміри субсидій для сімей залишаться незмінними порівняно з минулим.

За опалювальний сезон листопада 2023 року близько 1,7 млн. домогосподарств отримали житлові субсидії на середню суму 1 412,22 гривні.

Варто зазначити, що Мінсоцполітики запровадив експериментальний проект, який передбачає додаткову підтримку закупівлі твердого побутового палива. Очікується, що результати цього проекту та пропозиції щодо його вдосконалення будуть представлені до 1 липня 2024 року.

Субсидії для українців
Субсидії для українців

Щоб претендувати на житлову субсидію, витрати на комунальні послуги повинні перевищувати 15% середньомісячного сукупного доходу сім'ї до закінчення військового стану та протягом одного місяця після його скасування.

Розмір субсидії у міжопалювальний сезон становить у середньому від 350 до 400 гривень. Проте фізичні особи, які мають борг понад 680 гривень, накопичений за три місяці, можуть втратити право на житлову субсидію, якщо не підпишуть договір про реструктуризацію або не сплатять борг.

Пенсійний фонд у таких випадках не призначатиме субсидію до вирішення боргового питання.

Нагадаємо, потужний удар по кишені: ключові продукти стануть менш доступними. Що сильно подорожчає

Раніше «Українці» повідомляли, сміятися чи плакати? Пенсіонерів спантеличили сумою надбавок у 2024 році

Як повідомляли «Українці», в Україні підвищать тарифи на комунальні послуги: Нацбанк озвучив доленосний термін