ПриватБанк представив для своїх клієнтів нову функцію, що дозволяє отримувати перекази SWIFT у швейцарських франках (CHF) та євро (EUR) без додаткових комісій через Citibank EUROPE PLC. Цей розвиток є частиною зусиль ПриватБанку щодо встановлення платіжних зв'язків із європейськими банками.

Відкриваючи нові кореспондентські рахунки Citibank N.A. у швейцарських франках та євро, ПриватБанк прагне забезпечити зручність своїм клієнтам, особливо тим, хто зараз перебуває в європейських країнах через війну. Ця служба створена для надання допомоги родичам, близьким та Збройним силам України.

Клієнти можуть надсилати особисті перекази SWIFT до ПриватБанку у швейцарських франках та євро через Citibank EUROPE PLC без додаткових комісій.

Реквізити цих перекладів можна створити через Приват24 («Сервіси – Переклади – SWIFT – Реквізити»). Конвертація валютних переказів на гривневі рахунки здійснюється без стягнення комісії.

Отримання переказів SWIFT через ПриватБанк має низку переваг, зокрема відсутність обмежень за сумою, онлайн-відстеження переказів та виділену лінію підтримки для одержувачів переказів SWIFT. За повідомленням банку, кошти зазвичай надходять на рахунки протягом 24 годин, причому 40% платежів зараховуються одержувачу всього за 5 хвилин.

Нагадаємо, це ніяк не зупинити: в Україну настане потужна продуктова криза? Краще готуватися

Раніше «Українці» повідомляли, стосується кожного водія: це краще знати, якщо хочете тонувати скло

Як повідомляли «Українці», українців чекає чергове випробування: названо небезпечні дати. "Штормити" буде по повній