На січень 2024 року різні постачальники газу в Україні опублікували свої пропозиції з вартістю природного газу (блакитного палива) від 7,7 до 9,99 гривень за кубометр.

Примітно, що у п'яти постачальників тарифи нижчі за 8 гривень за кубометр, а у семи — вищі. Зараз близько 98% громадян України купують газ у «Нафтогазу», а близько 12,4 млн. домогосподарств отримують його за ціною 7,96 гривень за кубометр.

Серед постачальників найнижчу ціну пропонує Єру Людям — 7,70 грн за куб. м, а у "Світлогазу" найвищий тариф - 9,99 грн за куб.

Глава "Нафтогазу" Олексій Чернишов виступив за підвищення тарифів на газ для побутових споживачів, заявивши, що існуючі тарифи не відповідають ринковим цінам. Він вважає, що державний контроль над цінами на газ недоцільний, а підтримку мають отримувати лише вразливі категорії населення, а решта має мати можливість платити більше.

Однак питання підвищення тарифів залишається серйозною проблемою, яка викликає суспільний резонанс.

Нафтогаз, платіжка, комуналка
Нафтогаз, платіжка, комуналка

Зважаючи на те, що мільйони українців мають низькі доходи, особливо під час війни, перегляд вартості комунальних послуг, включаючи газ, є делікатним та складним питанням.

Баланс між забезпеченням справедливого ціноутворення та підтримкою вразливих груп населення продовжує залишатися темою дискусій та дебатів.

Варто звернути увагу, що українці, які дізналися про цю новину, не змогли стримати себе в руках і почали висловлюватися до поділу з коментарями.

«Щоб він одержував 3000 за 42 роки стажу. Мр*зь», «Хочу нагадати Чернишову: ти не вирішуєш це питання, поняв? Ск*рвій син. Це вирішує кабмін», «Ще придумают платіжку, за фарбування труби в жовтий колір........», «Задолбали народ еще до войны, а сейчас просто хотите уничтожить полностью небогатых. А кто же будет на вас ненасытных пахать? Тв*рюки!!!», - пишуть розлючені українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, пенсії у 2024 році не буде: доведеться шукати роботу

Раніше «Українці» повідомляли, українців чекає чергове випробування: названо небезпечні дати. "Штормити" буде по повній

Як повідомляли «Українці», Даша Астаф'єва остаточно втратила контроль і накинулася на українок: "Всі, бл*ть, до однієї"