Українці будуть приємно вражені значним зниженням цін на курячі яйця у торгових мережах. Ціна на популярний продукт знизилася на 10 і більше гривень, що зробило його доступнішим для багатьох домогосподарств.

Курячі яйця торгової марки «Квочка»:

Ціни впали майже на 10 гривень, десяток зараз коштує в середньому 37,85 гривні. У деяких супермаркетах ціна знизилася до 37 гривень.

Ціни на яйця
Ціни на яйця

Торгова марка «Ясенсвіт»:

Середня ціна за 10 шт. також знизився майже на 10 гривень і тепер становить 38,16 гривень. Великий лоток із трьох десятків яєць «Ясенсвіт» значно знизився в ціні — із 144,94 до 118,05 грн.

Ціни на яйця
Ціни на яйця

Проте ціни на перепелині яйця трохи зросли. Пачка з 20 перепелиних яєць тепер коштує в середньому 62,96 грн, що на 2 грн більше, ніж у попередньому місяці. У деяких торгових мережах вони доступні за ціною 60 гривень.

Таке зниження цін на курячі яйця є особливо приємною новиною на тлі ширших економічних проблем, що стоять перед Україною, і приносить деяке полегшення.

Нагадаємо, робимо заготівлі на зиму: овочі та фрукти не втратять свіжість та смак навіть через рік

Раніше «Українці» писали, коли часті відключення світла: покладіть у холодильник цю річ, щоби він довше не розморожувався

Як повідомляли «Українці», чашка кави за ціною кілограма м'яса: тепер улюблений напій дозволять лише "обрані"