При виборі подарунка важливо зважати на магічні властивості предмета. Деякі можуть принести до будинку негативну енергію та завдати шкоди отримувачам.

Не всі подарунки корисні і деяких подарунків слід уникати. Одним із таких предметів є дзеркало. За езотеричними повір'ями, подароване дзеркало може спричинити серйозні проблеми.

Дзеркала століттями використовувалися в ритуалах, у тому числі для зняття прокльонів та злих духів, а також для ворожіння.

Подароване дзеркало може містити негативну енергію і не можна використовувати без належного очищення.

Неправильно встановлені дзеркала можуть залучити хвороби та порушити потік позитивної енергії, що призведе до сімейних конфліктів та сварок.

Зокрема, старовинні дзеркала можуть зберігати енергію та історію своїх попередніх власників, що може перенести їхні проблеми до будинку нового власника.

Дзеркало
Дзеркало

Якщо ви отримали в подарунок дзеркало, дуже важливо перевірити та при необхідності очистити його від негативної енергії. Ось як:

Поставте його на стіл і поставте перед ним свічку, що горить.

Спостерігайте за полум'ям. Якщо воно горить стійко, енергія дзеркала чиста. Якщо полум'я мерехтить або гасне, дзеркало може мати негативну енергію.

Очистіть дзеркало:

Помістіть його у ванну і промийте холодною водою на кілька хвилин.

Ретельно висушіть та оберніть його тканиною.

Зберігайте загорнуте дзеркало в темному місці, наприклад, у комірчині протягом трьох днів. Вважається, що цей обряд очищає від будь-якого негативу.

Розуміючи магічні властивості дзеркал та способи правильного поводження з ними, ви зможете уникнути принесення негативної енергії у свій будинок чи будинки інших людей.

Нагадаємо, 5 популярних "дрібниць", які загрожують ваш смартфон: терміново виправте ці помилки

Раніше «Українці» писали, ви "втопите" у грошах: 5 знаків Зодіаку, які казково розбагатіють у липні

Як повідомляли «Українці», якщо вдома дуже жарко: як створити в квартирі прохолоду без кондиціонера і коли немає світла