Нещодавно у Швейцарії відбувся Саміт світу, від якого українці чекали дуже багато, але за актом там порушувалися питання ядерної безпеки.

Звичайно, це наштовхнуло українців на думку про те, що про світ ніхто й не думає і всі ми ще довго житимемо у стані війни з росією, яка триває вже понад 10 років. Але Володимир Зеленський розвіяв ці страхи.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Президент України Володимир Зеленський повідомив про наміри країни розробити комплексний план завершення війни із Росією до кінця 2024 року. За словами глави держави, документ охопить усі аспекти безпеки, порушені російською агресією, а не лише три пункти, зазначені у декларації Саміту миру у Швейцарії.

Під час спільного брифінгу з президентом Словенії Наташею Пірц Мусар у Києві Зеленський наголосив на прагненні України до миру, але наголосив на необхідності паралельного розвитку двох напрямків - зміцнення обороноздатності та розробки мирної стратегії.

"Ми маємо бути сильними на полі бою. І це не тому, що хтось хоче воювати, ми не хотіли і зараз не хочемо, ми хочемо якраз світу. Але ми маємо бути сильними. І тому розвиваємо наше військове виробництво. Тому що Росія нічого не розуміє, окрім сили", – заявив президент України.

окопи, війна
окопи, війна

Зеленський також повідомив про успіхи в нарощуванні виробництва безпілотників, систем радіоелектронної боротьби та артилерії, наголосивши на важливості подальшого розвитку цих напрямків.

"Тому це дві паралельні речі – бути сильними на полі бою та розробити зрозумілий детальний план. І він буде готовий цього року", - підсумував глава держави.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів про історичний день для України: скоро будемо у ЄС.

Раніше ми повідомили, що Микола Тищенко "догрався" і потрапив до рук ГБР: його "котлета" скукожилася від гостей у масках – що знайшли у квартирі.