Українці досить часто обирають саме перець для вирощування на городі та, звичайно ж. Влітку всі культури вимагають особливого догляду і це - не виняток.

Нічого складного немає, якщо ви знаєте ро 5 основних правил догляду за перцем у липні. Дотримуйтесь і зовсім скоро ви зможете похвалитися якісним урожаєм. Якщо ви цього з якихось причин не зробите, то овочі можуть вийти дрібними і несмачними або ви взагалі втратите врожай.

Болгарський перець, кадр з відео
Болгарський перець, кадр з відео

Правильний полив

Середина літа нерідко виявляється дуже спекотною. Власник дачної ділянки повинен стежити за тим, щоб рослина не зіткнулася з нестачею вологи. Якщо температура повітря дуже висока, а опадів майже немає, то культуру треба поливати щодня.

Внесення добрив

У липні кущі перцю добре «відреагують» на підживлення з незгорілих деревних залишків, а також на калійні добрива.

Підв'язка

У липні перці треба підв'язати. Якщо цього не зробити, то гілки, швидше за все, зламаються через велику кількість плодів.

Мульчування

У середині літа грунт на грядці, де росте перець, варто покрити матеріалом, що мульчує. Як останні краще використовувати не свіжоскошену траву, а перегній.

Захист від хвороб

Перед початком серпня городня культура стає особливо вразливою перед різними недугами. Саме тому наприкінці липня дачник має застосувати профілактичні препарати.

Болгарський перець, кадр з відео
Болгарський перець, кадр з відео

Нагадаємо, що часнику буде у рази більше, ніж у всіх у селі: обов'язково посипте грядки цим порошком.

Раніше ми повідомляли, що врятуйте свій город від літньої спеки: головні поради, щоб урожай не довелося згодувати свиням.