Бур'яни на дачних ділянках – справжнє випробування для садівників. Вони заважають зростанню культурних рослин, відбирають у них поживні речовини, погіршують якість урожаю. Але як позбутися їх раз і назавжди?

Восени перекопайте ґрунт і залиште його на зиму відкритим. Весною знову перекопайте її. Цей метод підходить для багаторічних бур'янів із потужною кореневою системою.

Викопавши грядку, накрийте її непрозорою поліетиленовою плівкою. Це захистить ґрунт від насіння бур'янів і збереже нормальний рівень вологості.

Після посадки замульчуйте ґрунт торфом, лушпинням насіння соняшнику, тирсою, подрібненою корою або скошеною травою. Мульча має бути товщиною 5-7 см.

Регулярно косіть бур'яни на сусідніх ділянках, щоб запобігти їх поширенню. Якщо ви маєте проблемні ділянки з бур'янами, спробуйте ізолювати їх за допомогою таких матеріалів, як шифер.

Також постарайтеся осушити ділянку або знизити кислотність ґрунту шляхом вапнування. Якщо інші способи не допомагають, використовуйте гербіциди. Однак, використовуйте їх обережно, дотримуючись інструкцій.

Кульбаби, кадр з відео
Кульбаби, кадр з відео

Іноді традиційні методи боротьби з бур'янами не працюють. Агрономи запропонували бюджетний та ефективний метод боротьби з такими бур'янами, як пирій, кульбаба, подорожник.

Замість того, щоб виливати воду після варіння картоплі, використовуйте її як природний гербіцид. Головне, щоб вода була максимально гарячою, бажано киплячою.

Додавання до окропу склянки оцту і п'яти столових ложок солі посилить його ефект. Обробіть цим розчином бур'яни. Вони мають померти за кілька днів. Для посилення ефекту повторіть процедуру за тиждень.

Нагадаємо, томати виростуть прямо на очах: ​​обов'язково підгодуйте їх цією крупою і ви точно здивуєтеся

Раніше «Українці» писали, як позбутися попелиці та інших шкідників: лише один інгредієнт та найкращий засіб готовий

Як повідомляли «Українці», перець виросте солодким та соковитим: справи, які обов'язково потрібно зробити у червні для щедрого врожаю