У літню пору догляд необхідний не тільки вашому городу. а й вашому саду. Зараз ми розглянемо догляд за вишнею.

Чи ви думали, що дерева не потребує втручань у розпал літа? Як би не так. Більше того, багато дачників навіть не підозрюють, як важливо підгодовувати вишню влітку.

Вишня, кадр з відео
Вишня, кадр з відео

Процедура не просто підвищує період плодоношення. Головним чином добрива дозволяють активно та правильно формуватися плодам.

Щоб якісно та кількісно покращити врожай, необхідно внести два макроелементи – калій та фосфор. Також потрібно знати, що підживлення проводиться у два етапи.

Перше літнє підживлення

Перший етап проводиться у червні. Рекомендується використовувати мінеральні добрива – амофоску. Але можна внести трав'яний настій, перегній чи компост.

Вишня
Вишня

Друге літнє підживлення

Проводиться у серпні, коли починається формування бруньок майбутнього врожаю. З мінеральних добрив використовується суперфосфат, та якщо з натуральних добавок деревна зола. Якщо проводити позакореневе підживлення, слід використовувати настій залізного купоросу. Це дозволить захистити дерево від шкідників, а заразом підвищить імунітет.

Вишня
Вишня

Нагадаємо, як виростити солодку та хрумку редиску: секрети городників, про які ви не знали.

Раніше ми повідомляли, що врожай перцю, помідорів та огірків буде в рази ряснішим: обов'язково додайте цей "секрет" у воду.