У 2024 році деяким категоріям пенсіонерів в Україні не буде підвищення пенсійних виплат через зміни у законодавстві під час воєнного стану, повідомляє «novyny.live».

Згідно з рішенням уряду, пенсії більшості громадян у березні були підвищені шляхом індексації, розмір яких варіюється від 100 до 1500 гривень. Однак пенсії деяких громадян залишаються незмінними через вимоги законодавства.

Це впливає на такі категорії:

Громадяни, які вийшли на пенсію протягом останніх трьох років і накопичили пенсію під час нещодавніх економічних змін.

Особи, які отримують мінімальний рівень пенсії.

Літні українці із високим рівнем пенсійних виплат.

Пенсіонер: скрін з відео
Пенсіонер: скрін з відео

Повідомляється, що раніше мінімальна пенсія мала становити нібито 3200 гривень, але її підвищили до 3370 гривень. Для громадян віком 65 років та старших без необхідного страхового стажу мінімальні виплати встановлено у розмірі 2720 гривень.

У 2024 році деякі громадяни, які не отримали збільшення після індексації, можуть претендувати на додаткові виплати після досягнення 70-річного віку. Ці надбавки, що розраховуються автоматично, поширюються також на громадян віком 75 та 80 років та становлять від 300 до 570 гривень.

Нагадаємо, пенсіонерам краще сісти: це введе вас у ступор – що буде далі?

Раніше «Українці» писали, діставайте корвалол: у червні прийдуть нові платіжки за світло – скільки платитимемо щомісяця

Як повідомляли «Українці», ПФУ дав пенсіонерам лише 10 днів: справа стосується подальших виплат – на кону ваші кровні пенсії