Болгарський перець – смачна та поживна культура, відома високим вмістом вітаміну С, що перевершує навіть цитрусові. Однак вирощування якісного болгарського перцю може виявитися складним завданням через його вимогливий характер. Для нормального розвитку їм потрібні регулярні добрива.

Перше підживлення зазвичай вносять через два тижні після посадки перцю на постійне місце, даючи рослинам час укоренитися. На початок червня перці зазвичай починають цвісти та утворювати зав'язі. У цей період дуже важливо правильно підгодовувати культуру, щоб забезпечити рясний урожай. Забезпечення достатньої кількості азоту, калію та фосфору призведе до отримання соковитих, добре розвинених плодів.

Для підживлення перців можна використовувати просту, але ефективну мінеральну суміш. Агрономи рекомендують наступні інгредієнти:

Суперфосфат: 30 грам.

Нітрат амонію: 15 грам.

Сульфат калію: 25 грам.

Перець, кадр із відео
Перець, кадр із відео

Змішайте ці сухі добрива у відрі, потім розчиніть їх у 10 літрах води. Ретельно перемішайте до розчинення всіх гранул. Розчин треба нанести на болгарський перець із розрахунку 0,5 л на рослину. Ця суміш не тільки живить, а й зміцнює його імунітет, внаслідок чого рослини стають сильними та здоровими.

Щоб підсилити початкове підживлення, через два тижні знову внесіть суміш добрив. Коли у рослин почнуть формуватися та розвиватися зав'язі, їм буде потрібне додаткове харчування.

Для наступного підживлення використовуйте чисту деревну золу та монофосфат калію. Ці добрива слід розвести у воді та вносити під корінь, щоб забезпечити перцям посилене харчування, необхідне їм на цій критичній фазі зростання.

Нагадаємо, врятуйте город після грозових злив: ці овочі можна пересіяти, щоб зберегти свою працю та врожай

Раніше «Українці» писали, ви загробите весь урожай: чим у жодному разі не можна удобрювати картоплю, щоб не згодувати її свиням

Як повідомляли «Українці», ось чому наші бабусі збирали цибулю мішками: народні методи підживлення для неймовірного збору